امروزه که شهرها پرُ شده‌اند از وسایل نقلیه و خودروها، خریدهای اینترنتی راه حلی بسیار مفید برای کاهش اتلاف وقت، هزینه‌ها، آلودگی شهرها و محیط زیست و همچنین ایجاد آرامش برای مردم به سبب عدم حضور در ترافیک‌های سنگین می‌باشند.

ایرانیان‌مارکت با بیش از 6 سال سابقه در فضای تجارت الکترونیک، همراه با کادری مجرب در تلاش است تا با هدف جلب رضایت شما عزیزان، در جهت بهبود و گسترش امر خرید اینترنتی در کشور عزیزمان ایران، گام بردارد.

 

چگونه با خیال آسوده خرید کنیم و از خرید خود مطمئن باشیم ؟

متاسفانه امروزه برخی افراد سودجو با حضور در دنیای مجازی، صفحات یا وبسایت هایی برای فروش اجناس خود، بدون داشتن هرگونه مجوز ایجاد می‌کنند. برخی از این افراد اجناسی با کیفیت پایین و نامناسب به مشتری تحویل می‌دهند و پس از آن هم از پشتیانی و خدمات پس از فروش سر باز می‌زنند!

برخی دیگر هم هزینه را پیش از خرید از مشتری دریافت می‌کنند و پس از آن شما را به خیر و آنها را به سلامت! دیگر نه خبری از آن محصول می‌شود، و نه خبری از فروشنده! برخی دیگر هم که اصلا آدرس و شماره‌ای برای برقراری تماس در سایت خود قرار نمی دهند!

 

در رابطه با فروشگاه اینترنتی ایرانیان‌مارکت، خیالتان راحتِ راحت باشد!

ایرانیان‌مارکت دارای “نماد اعتماد الکترونیکی” از وزارت صنعت، معدن و تجارت می‌باشد؛ بدین معنا که ایرانیان‌مارکت یک فروشگاه کاملا قانونی بوده و در راستای قوانین تجارت الکترونیک کشور فعالیت می‌نماید. این نماد نیز دو ستاره بوده که در حال حاضر بالاترین درجه‌ای است که به وبسایت‌ها اعطا می‌گردد.

وبسایت ایرانیان‌مارکت در “ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی” که زیر نظر وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می‌باشد، به ثبت رسیده است. علاوه بر آن، ایرانیان‌مارکت در صفحه‌ی پیوندها توسط این وزارت محترم معرفی شده است، تا مردم عزیز کشورمان بتوانند از آن بازدید و خرید نمایند.

 

فروشگاه اینترنتی ایرانیان‌مارکت دارای گواهینامه SSL می‌باشد، بدین معنا که مسیر اتصال به سرورهای وبسایت کاملا امن می‌باشد و کاربران نباید نگران سرقت اطلاعاتشان از جانب ربات‌ها، بدافزارها و هکرها باشند.

نکته‌ی آخر که حتما برای مشتریان حائز اهمیت می‌باشد، ضمانت کلیّه محصولات ایرانیان‌مارکت به مدت 7 روز است. بدین معنا که برای تمامی محصولات (چه گارانتی داشته باشند، چه نداشته باشند)، ایرانیان‌مارکت آنها را به مدت 7 روز ضمانت می‌کند و مشتری محترم در صورت تمایل می‌تواند کالا را مرجوع یا تعویض نماید.

علاقه مندی ها 0
مقایسه