امروزه که شهرها پرُ شده‌اند از وسایل نقلیه و خودروها، خریدهای اینترنتی راه حلی بسیار مفید برای کاهش اتلاف وقت، هزینه‌ها، آلودگی شهرها و محیط زیست و همچنین ایجاد رفاه و آرامش برای مردم نیز هستند.

 

پیشینه‌ی فعالیت ایرانیان‌مارکت

فروشگاه آنلاین ایرانیان‌مارکت از سال 1393 فعالیت خود را در زمینه تجارت الکترونیک آغاز کرد و با هدف جلب رضایت کاربران و خریداران محترم، در جهت بهبود و گسترش امر خرید اینترنتی در کشورمان ایران، قدم نهاد.

ایرانیان مارکت بصورت تخصصی در زمینه محصولات چاپی، از جمله تیشرت، ماگ، کوسن، پد ماوس، پازل و… فعالیت نماید.

 

وجه تمایز ایرانیان‌مارکت

در ایرانیان‌مارکت، خریداران محترم می‌توانند در صورت تمایل، هر کدام از طرح‌ها را بنا به سلیقه‌ی خود تغییر دهند و از تیم طراحی بخواهند تا تغییرات مورد نظرشان را اعمال نمایند؛ بدون اینکه هزینه‌ای بابت سفارشی‌سازی پرداخت کنند!

همچنین، کلیّه‌ی محصولات فروشگاه چاپ آنلاین ایرانیان مارکت، بصورت رایگان در بسته‌بندی کادویی قرار خواهند گرفت.

 

چگونه با خیال آسوده خرید کنیم و از خرید خود مطمئن باشیم ؟

ایرانیان‌مارکت دارای “نماد اعتماد الکترونیکی” از وزارت صنعت، معدن و تجارت می‌باشد؛ بدین معنا که ایرانیان‌مارکت یک فروشگاه ثبت شده در این وزارت است و تابع قوانین تجارت الکترونیک ایران نیز هست.

وبسایت ایرانیان‌مارکت در “ستاد ساماندهی پایگاه‌های اینترنتی” که زیر نظر وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می‌باشد، به ثبت رسیده است. علاوه بر آن، ایرانیان‌مارکت در صفحه‌ی پیوندها توسط این وزارت محترم معرفی شده است، تا مردم عزیز کشورمان بتوانند از آن بازدید و خرید نمایند.

با توجه به موارد ذکر شده، خریداران محترم می‌توانند با خیالی آسوده از ایرانیان‌مارکت خریدِ خود را انجام دهند و به اطلاعات فروشگاه، از جمله آدرس و شماره تماس دسترسی داشته باشند.

جهت مشاهده‌ی نمادها (مجوزها)، به انتهای همین صفحه مراجعه نمایید.

 

امنیت اطلاعات و حریم خصوصی

فروشگاه اینترنتی ایرانیان‌مارکت دارای گواهینامه SSL می‌باشد، بدین معنا که مسیر اتصال به سرورهای وبسایت کاملا امن بوده و کاربران نباید نگران سرقت اطلاعاتشان از جانب ربات‌ها، بدافزارها و هکرها باشند.

جهت مطالعه سیاست حریم خصوصی ایرانیان مارکت، اینجا کلیک کنید.

 

ضمانت محصولات

نکته‌ی آخر که حتما برای خریداران محترم حائز اهمیت می‌باشد، ضمانت کلیّه محصولات ایرانیان‌مارکت به مدت 7 روز است. بدین معنا که برای تمامی محصولات (چه گارانتی داشته باشند، چه نداشته باشند)، ایرانیان‌مارکت آنها را به مدت 7 روز ضمانت می‌کند و خریدار محترم در صورت تمایل می‌تواند کالا را مرجوع یا تعویض نماید.

جهت مطالعه کاملِ شرایط بازگرداندن کالا، اینجا کلیک کنید.